אבני היסוד שלנו

"עשו את הצעד הראשון מתוך אמונה. אינכם חייבים לראות את
כל גרם המדרגות. עשו רק את הצעד הראשון" (מרטין לותר קינג)

מקצוענותבראש ובראשונה חשוב לנו להיות אנשי מקצוע מעולים – להכיר היטב את הדין, להתעדכן באופן שוטף, לייעץ ללקוחותינו בצורה מלאה ומדויקת, לטעון בכתב ובעל פה באופן משכנע, רהוט וממוקד ולזכות בהערכתם של חברינו למקצוע ושל השופטים בפניהם אנו מופיעים.

אנשים – המקצוע שלנו, עריכת דין בכלל ודיני עבודה בפרט, הינם על ועם אנשים. האינטראקציה האנושית היא החוויה העיקרית של יום העבודה שלנו. אנשים זה מה שהופך את חיינו המקצועיים לעשירים, מעניינים ומספקים. אנחנו מזכירים לעצמנו פעם אחר פעם, כי לקוחות, יריבים, בעלי דין ושופטים, הינם רק "שמות תואר" זמניים לבני אדם.

מורכבות וניהול סיכונים – כן, אנחנו אוהבים לנצח ולהרוויח, אלו "מנועים" מרכזיים בתחום של עריכת דין. אבל וזה אבל גדול, אנחנו חיים ופועלים בתוך מערכות וסיטואציות מורכבות, עם מידה לא מבוטלת של אי-ודאות, תוך הבנה עמוקה שאין תיק שאי אפשר לנצח בו ואין תיק שאי אפשר להפסיד, ואת הלקחים שלנו מכך אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו.

כינור שניהלקוח, העסק שלו, חייו האישיים והמקצועיים – הם העיקר. יעוץ משפטי טוב, כך אנחנו מאמינים, צריך קודם כל "לא להפריע". כך תמיד ועוד יותר בתחום של דיני עבודה.

הוגנות – אנחנו מאמינים שהתנהלות הוגנת היא אסטרטגיה מנצחת. אל תטעו, היכן שהדין סובל יותר מפירוש אחד אנחנו נעדיף את זה שמסייע ללקוח שלנו. יחד עם זאת, בסופו של יום חשוב לנו לדעת שעשינו את הדבר הנכון. אם הלקוח שלנו טועה אנחנו לא נהסס לומר לו. אנחנו נהיה עם הלקוח באזורים אפורים אם צריך אך לא היכן שהצבע הופך שחור.

תחומי עיסוק ופעילות >>